полиция

Милицейская хроника

За період часу з 10.03.2015 року до 17.03.2015 року до Орджонікідзевського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло 75 заяв про злочини та події.
Коротко про деякі з них:
11.03.2015 співробітниками СБНОН був затриманий місцевий мешканець у якого в ході огляду куртки у лівій кишені було виявлено та вилучено одноразовий медичний шприц об’ємом 1мл. заповнений коричневою речовиною. Вилучене направлене на дослідження до НДЕКЦ ГУМВС України в Дніпропетровській області. За даним фактом триває перевірка.
14.03.2015 року до чергової частини Орджонікідзевського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло повідомлення від громадянки С., про те, що її неповнолітня донька Сурта Тетяна Олексіївна, 22.04.2000 року народження 05.03.2015 року вийшла з місця свого мешкання вул. Чіатурська, 2/51 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області і до сьогоднішнього часу її місцезнаходження невідоме. За даним фактом відкрито кримінальне провадження вживаються заходи щодо в становлення місце знаходження останньої.
16.03.2015 до чергової частини Орджонікідзевського МВ з заявою звернулась громадянка Р., яка повідомила про те що 16.03.2015 близько о 10.45 годині до неї в помешкання з її дозволу зайшли дві жінки циганської національності, які нібито займались скупкою старих годинників та медалей. Після чого під приводом зняття «порчі» в вели в оману власницю квартири. Після чого таємно викрали грошові кошти та золоті вироби.

Орджонікідзевський міський відділ ГУМВС України в Дніпропетровській області оголошує набір кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади МВС України на денну форму навчання:

— чоловіки та жінки віком від 17 до 25 років, які мають повну середню освіту і придатні за станом здоров’я та фізичними даними до служби в органах внутрішніх справ України.
Курсанти вищих навчальних закладів МВС України користуються пільгами, встановленими для працівників МВС України, забезпечуються безоплатним житлом, харчуванням, одягом та щомісячною стипендією в межах, встановлених МВС України.

За довідками звертатись за адресою: м. Орджонікідзе, вул. Г.Тикви, буд. 2, тел.: 4-32-31, Орджонікідзевський МВ ГУМВС.

ДІМ Орджонікідзевського МВ
ГУМВС України в Дніпропетровській обл.
капітан міліції Я.В. Остапенко

Добавить комментарий