полиция

Криминальная хроника

За період часу з 28.04.2015 року до 06.05.2015 року до Орджонікідзевського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло 92 заяви про злочини та події.

Коротко про деякі з них:

28.04.2015 до чергової частини Орджонікідзевського МВ по телефону надійшло повідомлення про те, що в підвалі будинку пров. Знаменівський в м. Орджонікідзе знаходиться труп чоловіка. Виїздом на місце за вказаною адресою, в підвалі, розташованому у приватному будинку по пров. Знаменівському у м. Орджонікідзе із відкритою черепно-мозковою травмою виявлено труп господаря даного будинку.

Проведеними заходами було встановлено, що під час спільного розпиття спиртних напоїв за місцем свого мешкання з його знайомим громадянином Р, виник конфлікт (на ґрунті ревнощів), внаслідок якої, між ними виникла сварка, яка переросла в обопільну бійку, в ході якої, громадянин Р., вдаривши господаря рукою по обличчю, від чого останній впав на підлогу та взявши уламок шлакоблоку, наніс декілька ударів йому по голові, внаслідок чого останній помер на місці. Злочинця було затримано та доставлено до Орджонікідзевського

МВ. За даним фактом відкрито кримінальне провадження проводиться слідство.

01.05.2015 до чергової частини Орджонікідзевського МВ від громадянина Р. надійшло повідомлення про те,що невідома особа з сараю, який розташований біля будинку по вул. Л.Чайкіной скоїла крадіжку мопеду «Зондер-фішер».

05.05.2015 до чергової частини Орджонікідзевського МВ звернувся громадянин Р., який повідомив про те, що приблизно о 13:30 год. він знаходився біля магазину «АТБ» по вулиці Тельмана, 6 де читав смс-повідомлення на мобільному телефоні «Nokia» в цей час до нього підбіг невідомий хлопець та шляхом ривку відкрито заволодів його мобільним телефоном та втік в сторону буд. 4 по вул. Тельмана.

ДІМ Орджонікідзевського МВ
ГУМВС України в Дніпропетровській обл.
капітан міліції Я.В. Остапенко

Добавить комментарий