полиция

Криминальная хроника

За період часу з 05.06.2015 року до 11.06.2015 року до Орджонікідзевського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області надійшло 73 заяви про злочини та події.

Коротко про деякі з них:

05.06.2015 до чергової частини Орджонікідзевського МВ надійшло повідомлення від громадянки Т. яка повідомила про те, що невстановлена особа через мережу Інтернет під виглядом оплати за надувний човен шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами, чим спричинила йому матеріальну шкоду.

06.06.2015 до чергової частини Орджонікідзевського МВ від диспетчера швидкої допомоги надійшло повідомлення про те, що біля продуктового магазину по вул. Гудзя сталось ДТП. Виїздом слідчо-оперативної групи було встановлено, що 06.06.2015 року водій на автомобілі ВАЗ здійснив наїзд на пішохода громадянку Д. В результаті ДТП громадянка Д. отримала тілесні ушкодження. Просимо мешканців м. Орджонікідзе які були свідками або очевидців даної події повідомити до Орджонікдзевського МВ каб. 211 ст. слідчий Гуславський А.А.

09.06.2015 надійшло повідомлення від працівників МКП Міськводоканал про те, що невстановлені особи в здійснили крадіжку каналізаційних люків в кількості 3-х шт. розташованих по вул. Петровського м. Орджонікідзе.

09.06.2015 до чергової частини Орджонікідзевський МВ надійшло повідомлення від громадянки В. про те, що невідома особа на центральному ринку м. Орджонікідзе скоїла крадіжку гаманця з грошима.

ДІМ Орджонікідзевського МВ

ГУМВС України в Дніпропетровській обл.

капітан міліції Я.В. Остапенко

Добавить комментарий