Дорогі депутати

Дорогі депутати: Старожили

Дорогі депутати. Старожили

Цього разу у випуску «Дорогих депутатів»: у рубриці «Партологія» коротко про політичну силу «Опозиційний блок», у «Парламентській математиці» виявимо опозицію у коаліції через сумісне голосування і на завершення про внутрішню кухню Телеканалу РАДА та закордонні аналоги.

Апарат ВРУ ігнорує депутатське звернення із проханням оприлюднити декларації керівництва.
Народна депутатка Світлана Заліщук надіслала депутатське звернення до Апарату ВРУ із проханням «надати копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівника Апарату ВРУ Зайчука В.О. та першого заступника Апарату ВРУ Куцика І.М.» Десятиденний строк, відведений законом на задоволення депутатського звернення, минає сьогодні, утім відповіді немає. Народний депутат Світлана Заліщук надіслала звернення після того як дізналася, що «Дорогі депутати» протягом останнього місяцю вже двічі надсилали запит із подібним проханням, утім не отримали ані відповіді, ані офіційної відмови. Варто нагадати, що Валентин Зайчук незмінний керівник Апарату ВРУ уже протягом 13 років.

«Дорогі депутати» покажуть закулісся парламентського телеканалу «Рада», розкажуть — чому депутатам доводиться проходити повз іконостас щоразу перед ефіром? Скільки коштує платникам податків така розкіш і чому досі немає ані окремого сайту, ані програми передач, ані вільного доступу до записів комітетів?

Серед парламентарів восьмого скликання півсотні «старожилів» — депутатів, які обиралися до ВРУ щонайменше чотири рази. Серед 50 — 3 жінки. Людмила Денисова обиралася чотири рази, Тетяна Бахтєєва — п’ять і шість — Юлія Тимошенко.

По фракціям депутати-старожили розподілилися наступним чином:
Опозиційний блок — 10
позафракційні — 9
Батьківщина — 8
Блок Петра Порошенка — 8
Економічний розвиток — 6
Народний фронт — 4
Воля народу — 4
Радикальна партія — 1

У рубриці «Парламентська математика» про міжфракційні об’єднання. Загалом у Парламенті їх є 41. Із них ЧОТИРИ мають у своєму складі по одному народному обранцю — усі вони представники БПП:

Ігор Артюшенко представляє «За нацональне патріотичне виховання», Михайло Кобцев — «Європейська Харківщина»,
Андрій Гордєєв — «Відродження Херсонщини», Андрій Лопушанський — «Міжфракційне депутатське об’єднання дружби з ЄС».

Добавить комментарий